Poznajmy się bliżej

KILKA SŁÓW

O MNIE…

img_8387bw

Fotografia to moja pasja, sposób na spędzenie wolnego czasu, a także wspaniała pracą jaką mogę wykonywać. Uwielbiam łapać chwile w moim obiektywie, uwieczniać piękne momenty z życia ludzi, zatrzymywać czas w miejscu, by za kilka lat, ktoś mógł otworzyć album i powspominać, bo zdjęcia zostają z nami zawsze i w każdej chwili możemy do nich powrócić…
Specjalizuje się w fotografii ślubnej, od 2009 roku goszczę w życiu pięknych Młodych Par, robiąc im zdjęcia podczas jednego z ważniejszych dni w ich życiu, jakim jest Ślub. Od przygotowań, błogosławieństwo, po zaślubiny w kościele, aż do zabawy weselnej jestem z nimi. Obserwowanie emocji, które pojawiają się w każdym z etapów Ślubu to coś niewiarygodnego. Stres, wzruszenia, łzy szczęścia i wielka radość, którą widać na twarzach fotografowanych, w ich oczach, uśmiechach, zachowaniu.

Poza fotografią ślubną wykonuje reportaże z różnych imprez okolicznościowych, zdjęcia plenerowe, sesję indywidualne, rodzinne, narzeczeńskie, zakochanych, sesje dzieci, niemowląt.

Każdy z odbiorców to całkiem inna bajka, inny sposób współpracy, inne przygotowanie do zdjęć. Na sesjach wymyślamy nowe ujęcia, kombinujemy, szalejemy, by każda sesja była niepowtarzalna, indywidualna i oryginalna.

Moją pasją i trochę ucieczką od codzienności jest fotografia krajobrazowa. Będąc sam na sam z naturą, mogę się w nią wczuć, wyciszyć, a wraz ze spustem migawki uwiecznić to, co najpiękniejsze wokół – otaczającą nas przyrodę.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą oraz do współpracy.

Z wielką chęcią zagoszczę u Państwa zarówno na Ślubie, jak i w innych ważnych momentach życia…

Do zobaczenia na sesji.

Robert Deska

KONTAKT

+48 505 569 119

ŚLEDŹ MNIE NA

© 2017 ROBERT DESKA. ALL RIGHTS RESERVED.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.