Linia Classic

Linia Classic to najbardziej klasyczna linia albumów tradycyjnych. Sam wybierz materiał okładki, dodatki, sposób wykończenia albumu tradycyjnego. Dajemy Ci do wyboru olbrzymią paletę możliwości.

Linia Swarovski Crystals

Nowa linia okładek albumów tradycyjnych, wykorzystująca elementy marki Swarovski – renomowanego producenta akcesoriów jubilerskich. Albumy tej serii to produkty na wskroś luksusowe. Najwyższa jakość albumów zostaje tu podkreślona przez zdobnictwo z najwyższej półki. Kryształki Swarovski w okładce albumu intrygują i przyciągają uwagę, mieniąc się szykownym blaskiem.

Linia Czarna Gwiazda

Bardzo elegancka linia albumów tradycyjnych. Oryginalny styl tych albumów nie ma odpowiednika w ofercie konkurencji. Warto spersonalizować album, wybierając jeden z klasycznych, czarnych wzorów.

Linia Biała Dama

Album tradycyjny linii Biała Dama sprawdzi się zarówno z blokiem écru, jaki i czarnym. Wzorzysty design wygrawerowany na białej płytce akrylowej podkreśli rangę wielu zdjęć – ślubnych, komunijnych, chrzcielnych…

Linia Gravo

Tradycyjne wzornictwo Linii Gravo świetnie podkreśli ponadczasowy charakter albumów tradycyjnych. Te motywy nie wyjdą z mody, tak jak z mody nie wyszły albumy do wklejania zdjęć – zawsze znajdą one swoich miłośników.

Linia Akryl Prestige

Duże okienko zdjęciowe przeszklone akrylem spowoduje, że album będzie mocno spersonalizowany – niepowtarzalny i przy tym  bardzo nowoczesny. Linia Akryl Prestige to rozwiązanie dla tych, którzy lubią łączyć tradycję z nowatorstwem.

Linia Kreative 100%

Linia Kreativ 100% to bardzo ciekawa propozycja dla miłośników albumów tradycyjnych – okładka wykonana ze zdjęcia bądź grafiki przygotowanej specjalnie pod konkretny album. Nie da się już bardziej spersonalizować okładki albumu.

Natural Leather

Nowa linia albumów tradycyjnych, których oprawy wykonane są z najszlachetniejszego materiału introligatorskiego: skóry naturalnej. To albumy dla ludzi z klasą, na specjalne okazje, a ich wykonanie to prawdziwa rzemieślnicza wirtuozeria.

Wyślij wiadomość

Wyślij do Mnie wiadomość. Postaram się odpowiedzieć bardzo szybko.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search